Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı- Yapı Kredi Bankası müşterileri, bankacılık işlemlerinin tamamına yakınını Yapı Kredi internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilme şansına sahiptirler. Yapı Kredi internet bankacılığını kullanan bireysel ve kurumsal Yapı Kredi müşterileri, şubeye gitmeye gerek kalmadan para transferi yapabilmekte, hesaplarını inceleyip faturalarını ödeyebilmektedirler. Yapı Kredi internet bankacılığı ile kredi ve kredi kartlarına ait ödeme bilgilerine erişmek de mümkündür. Yapı Kredi internet bankacılığı kullanan müşteriler, yalnızda para çekme işlemleri için şubeye gitmekte, geri kalan birçok işlemlerini Yapı Kredi internet şubesi ile dakikalar içerisinde yapabilmektedirler.

Yeni Şifre Alma

BURAYA TIKLAYARAK Yapı Kredi Bankası bireysel internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Kurumsal internet şubesi içinse BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. Müşteri segmentinize uygun seçeneği kullanarak Yapı Kredi internet bankacılığı giriş ekranına geldikten sonra sağ kısımda yer alan Şifre Al seçeneğine tıklayarak Yapı Kredi internet bankacılığı şifre alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı şifre alma seçeneğine tıkladığınızda yeni bir sayfa açıldığını ve sizden bazı bilgilerin istendiğini göreceksiniz. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Yapı Kredi internet bankacılığı şifre alma işleminizi sonlandırabilir ve tekrar giriş ekranına dönerek Yapı Kredi internet bankacılığı girişinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi internet şubesi, gün geçtikçe yenilenmekte ve kullanıcılara yeni hizmetler sunmaktadır. Bu durumun Yapı Kredi müşterileri için önemli bir avantaj olduğunu söylememiz mümkün. Sisteme kazandırılan yeni özelliklerle birlikte bir yandan işlem kaliteniz artacak; diğer yandan işlemlerinizin süresi ciddi anlamda düşmeye başlayacak.

Şifremi Unuttum

Yapı Kredi internet bankacılığı şifrenizi unuttuysanız giriş ekranının şifre alanında bulunan şifremi unuttum seçeneğine tıklayınız. Tıpkı Yapı Kredi internet bankacılığı şifre alma işlemlerinde olduğu gibi şifre yenileme işlemlerinde de size ait bir takım bilgiler istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra şifrenizi yenileyebilir, yeni şifrenizi kullanarak Yapı Kredi internet şubesini kullanmaya devam edebilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz, yaşınız ve buna benzer kolay tahmin edilebilir bilgileri kullanmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde Yapı Kredi internet bankacılığı hesabınızın başkalarının eline geçmesi sebebiyle zor durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Şifrenizi belirlerken zor ve karmaşık ifadeler kullanmanız, şifre güvenliğinizi önemli ölçüde arttıracaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaşmak Hayattır
Önceki İçerikEsnaf Kefalet Kredisi
Sonraki İçerikVakıf Katılım İnternet Bankacılığı
Uzun yıllardır bankacılık sektöründe çalışmaktayım.Finansal sorunlara pratik çözümler üreterek tüketicilerin sorunları çözmeyi amaçlamakla beraber,Borsa, Forex gibi alanlarda yatırımlarım bulunmaktadır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here