QNB Finansbank İnternet Bankacılığı

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı – QNB Finansbank internet şubesi, en kapsamlı internet bankacılık uygulamalarından biri olarak lanse ediliyor. Diğer bankaların internet şubeleriyle kıyaslandığında Finansbank internet şubesinin oldukça kapsamlı olduğunu söylememiz pekâlâ mümkün. QNB Finansbank internet şubesini kullanmak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. Dilerseniz Finansbank web sitesine girdikten sonra sağ üst köşede yer alan İnternet Şubesi ikonuna tıklayarak da aynı adrese erişebilirsiniz.

Yukarıdaki linkten ya da manuel olarak Finansbank sitesi üzerinden internet şubesine girdikten sonra TC kimlik numaranızla ve QNB Finansbank internet bankacılığı şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer Finansbank internet şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız giriş yaptığınız sayfanın alt kısmında yer alan linki kullanabilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı ile çok sayıda işlem yapabilme hakkına sahip olacaksınız. Finansbank hesaplarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz hesap hareketlerinizi tüm ayrıntılarıyla izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra cep telefonu, elektrik, doğalgaz ve kurum ödemelerinizi de Finansbank internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank internet bankacılığı, yukarıda belirtilen kurum ödemelerini otomatik olarak yapmanıza da olanak sunuyor. Otomatik ödeme talimatıyla fatura ödemelerinizin belirlediğiniz tarihte hesabınızdan ya da kredi kartınızdan yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca para transfer işlemlerinizi de Finansbank internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank hesaplarına havale, diğer banka hesaplarına ise EFT yaparak tüm para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı, klasik bir internet şubesinden çok finansal danışmanlık hizmeti olarak ifade edilebilir. Zira Finansbank internet şubesini kullanarak nakit yönetiminizi çok rahat bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Finansbank internet şubesini kullanmaya başladıktan sonra günlük, haftalık, aylık, hatta yıllık hesap yönetimlerinizi kolayca yapabileceksiniz.

Finansbank internet bankacılığı, Finansbank’a ait kredi kartlarınızın yönetimini de sağlayacak. Kredi kartı ekstrenizi görüntüleyebilir, varsa borçlarınızı bile hesabınızdan ödeyebilirsiniz. Şubeye gitmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Finansbank internet bankacılığı, tamamen ücretsizdir. Yalnızca internet bankacılık hesabı oluşturmanız ve sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır. Finansbank internet şubesine giriş aşamasında kullandığınız bilgileri saklamanızı, şifrenizi belirli periyotlarda değiştirerek güvenliği arttırmanızı öneririz. Banka personelleri de dâhil olmak üzere başka hiç kimseye vermemeniz gereken şifre bilgisi, tamamen size özeldir. Finansbank internet bankacılığını ortak internet kullanım alanlarında tercih etmemeniz de yararınıza olacaktır.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Kredi Borcu Yapılandırma başlıklı makalemizde yapılandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Hayattır
Önceki İçerikBurganbank EFT Saatleri 2017
Sonraki İçerikHASAR SONRASINDA SORUMLULUKLAMIZ NELERDİR
Uzun yıllardır bankacılık sektöründe çalışmaktayım.Finansal sorunlara pratik çözümler üreterek tüketicilerin sorunları çözmeyi amaçlamakla beraber,Borsa, Forex gibi alanlarda yatırımlarım bulunmaktadır.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here